PROBA DE VERIFICARE A CUNOŞTINŢELOR DE LIMBĂ MODERNĂ

pentru admiterea în anul şcolar 2018-2019

 în clasa a IX-a cu program intensiv de predare a unei limbi moderne de circulaţie internaţională (limba engleză)

 

TABEL NOMINAL CU ELEVII CARE VOR SUSȚINE TESTUL LA LIMBA ENGLEZĂ

03.09.2018 , ORA 9:00

Nr. crt. NUMELE ȘI PRENUMELE ȘCOALA DE PROVENIENȚĂ
ANASTASIU G. ANDREEA VALENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH
       1. ATĂNĂSOAEI I. VLAD MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, GH
BADALE M. ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IORGU G. TOMA, VAMA
BADALE G. IONUȚ MIRCEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IORGU G. TOMA, VAMA
BÎRSAN L. TEODOR ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH
BURDUJOC LD ȘTEFAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ CACICA
CARPIUC CD GABRIELA VASILICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH
CATARGIU S. ANDREEA RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH
COJOCARIU M. DIANA PAULA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, GH
CREȚULEAC RI RAUL MIRCEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, GH
DOROFTEI V. TEODOR SEBASTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH
FLORESCU E. DENIS ȘCOALA GIMNAZIALĂ STULPICANI
GALIȘ R. CRISTINA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ KRYSTYNA BOCHENEK, POIANA MICULUI
ILCIUC T. TUDOR COSMIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH
ILIȘOI G. GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH
IRIMIA FV GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH
MARIAN C. IONUȚ FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCȘOAIA
MICLEA AE ALEXANDRU SEBASTIAN LICEUL TEHNOLOGIC VASILE COCEA, MOLDOVIȚA
MIHĂILĂ C. GABRIEL CODRUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂLTINOASA
NASTIUC G.MARIA LORENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH
PINTILIE I. ANDY ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH
SIMERIA M. IULIA MARIANA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEI
ȘANDRU N. MARIA LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IORGU G. TOMA, VAMA
TOFAN M. ANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH
TRISCIUC D. IOANA LICEUL TEHNOLOGIC VASILE COCEA, MOLDOVIȚA
VASILIU GR SEBASTIAN GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH

 

TABEL NOMINAL CU ELEVII CARE NU VOR SUSȚINE TESTUL LA LIMBA ENGLEZĂ

Nr. crt. NUMELE ȘI PRENUMELE ȘCOALA DE PROVENIENȚĂ CERTIFICAT PUNCTAJ
1. APETREI I. IONELA MARTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU COMARNESCU, GH PET B1 100
2. CATRINARI I. RĂZVAN GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, GH PET B2 100
3. DAN C.DIANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH PET B2 100
4. DIACONIȚA G.ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH PET B2 100
5. GOLEA CODREAN A. RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH PET B1 100
6. MACAVEI D. BOGDAN ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH PET B2 100
7. ONOFREI S. LUANA DARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH PET B1 100
8. POPA D. YASMINE VALENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH PET B1 100
9. UCRAINEȚ CREȚU A. CIPRIAN ȘCOALA GIMN. PÂRTEȘTII DE SUS PET B2 100
10. VOLANSCHI C. GEORGE MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEODOR BALAN, GH PET B2 100

 

 

DIRECTOR,

PROFESOR MIHAELA URSACIUC

Comments are closed.